07-Deac01-00272-RD-cappuccino klein.jpg

Even voorstellen

Uw contactpersonen

We drinken graag een kop koffie met u

 

/application/files/3315/1334/0426/DEAC_Joey_de_Wit_website.png
Joey de Wit

Accountmanager
Barista 
wit@deac.nl
06-19923456

/application/files/3315/1334/1530/DEAC_portret-Lucas_-_website.png
Lucas van der Windt

Accountmanager
Barista
lvdwindt@deac.nl
06-22928316

/application/files/2615/1334/2060/DEAC_portret_Marco_website.png
Marco Nijman

Accountmanager
Barista
nijman@deac.nl
06-53402274

/application/files/8515/1334/1563/DEAC_portret-Koen_-_website.png
Koen Stoop

Accountmanager
Barista
stoop@deac.nl
06-22466735

/application/files/9915/1334/1036/DEAC_portret_Arjan_website.png
Arjen Fekken

Accountmanager
Barista
fekken@deac.nl
06-82807915

/application/files/2015/1334/2064/DEAC_portret-Danny-website.png
Danny de Lee

Key accountmanager
Barista
lee@deac.nl
06-19437360

/application/files/5715/1334/3195/DEAC_Dave_website.png
Dave van der Have

Accountmanager zakelijke markt
Barista
have@deac.nl
06-45850656

Wilt u vrijblijvend advies over machines, koffie of thee voor uw bedrijf? Laat het ons weten.